دارالترجمه رسمی در اردبیل Official Translation in Ardabil

دارالترجمه رسمی در اردبیل Official Translation Bureau in Ardabil City

دوستان عزیز مدارک خود را به دلال ها در اردبیل تحویل ندهید. در اردبیل مترجم رسمی وجود ندارد. این دفاتر غیر مجاز هیچ مسئولیتی در مقابل مدارک شما ندارند.

تبریز- آبرسان- نبش کوچه مهرگان سوم- برج سفید- (بالای بانک سینا)- طبقه ۵- واحد دی

کدپستی: ۵۱۹۵۶۹۱۹۱۷

شماره های تماس: ۰۴۱۳۳۳۵۲۱۷۰ & 04133364268 & 09143321864 & 09143321675

دارالترجمه رسمی در اردبیل Official Translation in Ardabil

دفتر ترجمه رسمی تبریز برای ارایه خدمات بعنوان ترجمه رسمی در اردبیل با شماره ۷۸۸  تبریز، یکی از به روزترین و یکی از بهترین دارالترجمه شهر تبریز، در راستای ارائه خدمات کلیه امور ترجمه رسمی با مهر وزارت امورخارجه و قوه قضایی و ترجمه تجاری قراردادها است.

بهره گیری از مترجم رسمی مجرب و کارآزموده با ارائه دارالترجمه رسمی انگلیسی، دارالترجمه رسمی استانبولی از خدمات این دفتر ترجمه رسمی در تبریز می باشد. با توجه به گستردگی خدمات قیمت و کیفیت بسیار مناسب ویژه دانشجویان، استادان دانشگاه، مهاجران و گردشگران ارائه می دهد.

دارالترجمه رسمی در اردبیل Official Translation in Ardabil

از افتخارات دارالترجمه رسمی اردبیل و تبریز کارنامه برجسته و درخشان نزد مشتریان خود است، و تکریم مشتری مداری و جلب نظر آنان از اولویت های این موسسه خدماتی رسمی ترجمه است. دفتر ترجمه رسمی اردبیل و تبریز همواره در تلاش برای با بهره گیری از روش های نوین جهت ارائه بالاترین سطح از خدمات را به مشتریان خود است.

دارالترجمه رسمی اردبیل و تبریز خدمات کاملی در زمینه ترجمه کلیه اسناد و مدارک رسمی و حقوقی که در ذیل به آنها اشاره گردیده به کلیه زبانهای رسمی دنیا ارائه می نماید. این دارالترجمه با درک حساسیت زمانی انجام امور اداری و حقوقی مربوطه، اسناد و مدارک را در سریع ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ترجمه کرده و در اختیارتان قرار می دهد.
اسناد رسمی شامل موارد زیر می باشند:
شناسنامه، انواع کارتهای شناسایی، سند ازدواج و طلاق، اسناد مالکیت، دانشنامه ها و ریز نمرات تحصیلی، انواع گواهی ها، سرفصل دروس، وکالتنامه، اقرارنامه، استشهاد نامه، اظهارنامه، مبایعه نامه، اجاره نامه، تعهد نامه، اساسنامه، ترازنامه، قراردادها و موافقتنامه ها، استعلامها، صورتجلسه، روزنامه رسمی، گزارشات حسابرسی، اسناد مناقصه و گمرکی، احکام دادگاه، لیست بیمه، صورتحساب بانکی، و سایر اسناد.
دارالترجمه رسمی اردبیل و تبریز  با بهره گیری از مترجمین با مهارت و دانش تخصصی در زمینه های گوناگون، آمادگی دارد کلیه متون تخصصی در زمینه های مختلف از تجارت، امور بیمه و قراردادها، تبلیغات، حقوق، ورزش، سیاست، و ادبیات گرفته تا موسیقی، هنر، پزشکی، روانشناسی، علوم مهندسی و دیگر زمینه ها را در سریعترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت برای شما ترجمه نماید.
ترجمه متون تخصصی قابل دریافت نیز به اشکال مختلف مانند مقاله، کاتالوگ ، کتاب ، بروشور، فایل دیجیتالی ، آفیس ورد ، کد اچ تی ام ال ، جی پگ ، پی دی اف ، و فرمت های دیگر همراه با تایپ در اختیار شما قرار داده می شود . شما می توانید سفارش خود را از طریق ایمیل oxbridge2020@gmail.com انجام دهید، پروژه شما بعد از بررسی توسط کارشناس دارالترجمه تعیین هزینه شده و در صورت تایید شما ترجمه خواهد شد.

 

دارالترجمه رسمی در اردبیل Official Translation in Ardabil

 

پروسه ی تایید ترجمه ها

مشتری گرامی! شما ممکن است علاوه بر مهر مترجم رسمی در دارالترجمه رسمی اردبیل و تبریز  بر روی ترجمه ی مدارک خود، به تایید وزارت دادگستری و همچنین وزارت امور خارجه نیاز داشته باشید. توجه داشته باشید که تایید دادگستری پیش نیازی برای تایید وزارت امور خارجه بوده و وزارت خارجه نیز پیش نیازی جهت تایید سفارت ها می باشد، در عین حال تایید دادگستری و وزارت خارجه در همه موارد الزامی نیست و بهتر است در این زمینه از سفارت یا مرجع ذیربط اطلاع کافی حاصل نمایید. جهت ترجمه رسمی و اخذ تاییدات به موارد ذیل دقت نمایید:

در مرحله ی نخست باید اصل مدارک را به دارالترجمه رسمی اردبیل و تبریز  ارائه نمایید که قابلیت ترجمه رسمی را داشته باشند و شرایط لازم جهت تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه را نیز در صورت نیاز شما احراز نمایند. بهتر است زمانی در حدود یک هفته برای ترجمه ی مدارک و اخذ تاییدات لازم در نظر بگیرید. البته در صورتی که مدارک کم بوده و کار کمتری ببرند زمان مورد نیاز کمتر خواهد بود. اصل تمامی مدارک تا پایان کار ترجمه نزد دارالترجمه رسمی اردبیل و تبریز  باقی خواهد ماند. کپی برابر اصل مدارک، و یا فتوکپی مدارک هیچ اعتباری جهت ترجمه رسمی ندارد. قبض و رسیدی حاوی لیست مدارک، هزینه ترجمه و تایید و تاریخ تحویل مدارک به شما ارائه خواهد شد.در صورت عدم تایید مدارک توسط ارگان های مربوطه، دفتر ترجمه هیچ گونه مسوولیتی در این رابطه ندارد و رفع ایراد گرفته شده و هزینه مجدد به عهده مشتری می باشد.

پس مشتری گرامی، قبل از واگذاری اسناد جهت ترجمه، با دفتر ترجمه رسمی تماس حاصل فرمایید تا در صورت نیاز مدارکی که نیاز به تاییدات ارگان های مربوطه دارد توسط کارشناسان دفتر ترجمه مورد بررسی قرار بگیرد تا در صورت نیاز نسب به رفع نواقص احتمالی و دریافت تاییدات مورد نیاز اسناد اقدام شود و از اتلاف وقت و هزینه مضاعف جلوگیری گرد.

واتساپ: ۰۹۱۴۳۳۲۱۶۷۵

 

بخشی از این تاییدات به شرح زیر است

 

نظام پزشکی

تمامی نامه ها ، گواهی های پزشکی و نسخه های پزشکی صادر شده توسط پزشک برای تایید دادگستری و وزارت امور خارجه باید به تایید نظام پزشکی برسد .

 

۱- مدارک تحصیلی زیر دیپلم ، دیپلم و پیش دانشگاهی

مدارک لازم است علاوه بر مهر و امضای مسئولین مدرسه، به تأیید آموزش و پرورش منطقه رسیده و پس از مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت و درخواست تاییدیه تحصیلی و ارسال آن به صورت الکترونیکی به کارتابل دفتر دارالترجمه رسمی اردبیل و تبریز   به شماره ۷۸۸، اصل مدارک به دفتر ارسال شود.

 

۲- دانشگاه‌های دولتی

الف- مدارک دانشگاهی غیر پزشکی

تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مراجعه به سامانه سجاد :https://portal.saorg.ir/

. و دریافت کد صحت بیست رقمی برای دانشنامه و ریز نمرات هر مقطع به صورت جداگانه.

دارالترجمه رسمی در اردبیل Official Translation in Ardabil

ب- مدارک دانشگاهی پزشکی

تأیید وزارت بهداشت و درمان، نشانی: شهرک غرب، بلوار فرحزادی، ایوانک غربی، جنب دبیرستان ابوریحان ( مهر بلامانع ترجمه)

 

۳- دانشگاه آزاد

الف- رشته‌های غیرپزشکی

تأیید سازمان مرکزی دانشگاه آزاد، به نشانی: انتهای اشرفی اصفهانی، سیمین بولیوار، میدان دانشگاه، سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی.

 

ب- رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی

معاونت علوم پزشکی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد ( مهر بلامانع ترجمه )

 

تأیید معاونت دانشجویی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، نشانی: خیابان وصال شیرازی، حد فاصل بلوار کشاورز و خیابان ایتالیا، امور فارغ‌التحصیلان تلفن: ۸۸۹۶۲۲۵۳

 

اسناد تنظیمی در دفاتر اسناد رسمی

دارالترجمه رسمی در اردبیل Official Translation in Ardabil

دارالترجمه رسمی در تبریز ۰۹۱۴۳۳۲۱۶۷۵ ، ۰۹۱۴۳۳۲۱۸۶۴ ، ۰۴۱۳۳۳۴۸۰۰۱

۱- وکالتنامه

وکالتنامه‌ها و تعهدنامه‌هایی که برای کشورهای خارجی تنظیم می‌گردد، لازم است نام کشور مورد نظر در متن قید گردد.

ضمناً برای تأیید این اسناد، ارسال شناسنامه موکل یا متعهد الزامی است.

برای تأیید ترجمه‌های وکالتنامه منزل، زمین، باغ، و غیره ارائه سند منگوله‌دار ضروری است.

 

اسناد سجلی

مشتریان عزیز دقت فرمایند، اطلاعات درون شناسنامه کامل و صحیح باشد.

برای تأیید سند ازدواج یا سند طلاق ارسال شناسنامه یکی از طرفین الزامی است.

 

گواهی‌های اشتغال

مشتریان عزیز دقت فرمایند در عنوان گواهی به هیچ وجه عباراتی نظیر به سفارت محترم …. و یا به وزارت امور خارجه و غیره درج نگردد.

الف- گواهی‌های صادره توسط شرکت‌های سهامی عام

این گواهی‌ها در صورتیکه ممهور به مهر شرکت یا اداره کارگزینی باشند به همراه دفترچه بیمه یا سابقه بیمه قابل تأیید است.

ب- گواهی‌های صادره توسط شرکت‌های سهامی خاص

ارسال دفترچه بیمه، روزنامه رسمی شرکت و مدرک تحصیلی مرتبط (در صورت درج عباراتی نظیر کارشناس ….، مدیر بخش …..، متخصص …. و غیره) اگر در مدرک شغلی حقوق ماهیانه ذکر شده باشد، گواهی پرداخت مالیات بر حقوق پرسنل شرکت مربوطه اضافه می شود.

گواهی‌ها و پرینت‌های بانکی

برای تأیید هر گونه گواهی و پرینت‌های بانکی صادره توسط شعب مختلف بانک‌ها، اخذ مهر امور بین‌الملل همان بانک الزامی است.

شرایط تأیید ترجمه رسمی مدارک خارجی به زبان فارسی

ارائه اصل مدرک یا فتوکپی برابر با اصل آن که ممهور به مهر و امضای سفارت جمهوری اسلامی ایران در آن کشور باشد.

توجه: در کشور آمریکا، سفارت پاکستان در واشنگتن حافظ منافع ایران است.

قبل از ترجمه مدارک خارجی، لازم است این مدارک به تأیید وزارت امور خارجه ایران در تهران برسد.