ترجمه رسمی در اردبیل–دارالترجمه رسمی در اردبیل- ترجمه مدارک در اردبیل

دارالترجمه رسمی در اردبیل

ترجمه رسمی در اردبیل–دارالترجمه رسمی در اردبیل- ترجمه مدارک در اردبیل

ترجمه رسمی در اردبیل–دارالترجمه رسمی در اردبیل- ترجمه مدارک در اردبیل – Official Translation in Ardabil

عزیزان ساکن در استان اردبیل با مطالعه نوشتار حاضر به راحتی می توانند مدارک خود را به ترجمه و تایید برسانند.

آبرسان، 

مترجم رسمی : دکتر مهدی اسدزاده، دکترای مترجمی

۰۴۱۳۳۳۵۲۱۷۰ — ۰۴۱۳۳۳۶۴۲۶۸ — ۰۴۱۳۳۳۴۸۰۰۱
موبایل و واتساپ: ۰۹۱۴۳۳۲۱۶۷۵
۰۹۱۴۳۳۲۱۸۶۴
آدرس: تبریز- آبرسان- نبش کوچه مهرگان سوم- برج سفید- طبقه ۵- واحد دی
کدپستی: ۵۱۶۵۶۹۱۹۱۷

دارالترجمه رسمی در اردبیل

هموطنان عزیز استان اردبیل. از آنجا که در استان اردبیل دارالترجمه رسمی وجود ندارد بر آن شدیم تا جهت رفاه حال شما هموطنان گرامی امور ترجمه رسمی آن استان را نیز عهده دار شویم بدین معنی که شما عزیزان می توانید بعد از تماس تلفنی و مشاوره در مورد مدارکتان آنها را به طرق مختلف به دست ما برسانید تا امور ترجمه رسمی و تائیدات دادگستری و وزارت برای شما انجام گیرد.

 

دارالترجمه رسمی شهریار واقع در تبریز، چهار راه آبرسان، جنب قنادی تشریفات، برج سفید اس ام پی، ارائه دهنده خدمات ترجمه رسمی اسناد در تبریز و اردبیل،ترجمه رسمی مدارک تحصیلی در  اردبیل و تبریز، ترجمه رسمی قراردادها و مدارک رسمی دیگر در تبریز و اردبیل و اخذ تاییدات دادگستری و وزارت خارجه در تبریز ، از مترجمان باتجربه و خبره‌ای تشکیل شده است که سابقه‌ای طولانی در زمینه ترجمه و ویرایش متون مختلف عمومی و تخصصی دارند. ما در تلاشیم با ارائه خدمات حرفه‌ای و ممتاز، آغازگر فصلی تازه در خدمات ترجمه رسمی در تبریز باشیم.

نرخ دولتی ترجمه رسمی در اردبیل: دفتر ترجمه رسمی شهریار در تبریز برای ترجمه های رسمی اردبیل نیز تابع نرخ دولتی جهت ترجمه اسناد و مدارک  می باشد.

 

مترجم رسمی مسئول دارالترجمه رسمی شهریار دکتر مهدی اسدزاده می باشند. ایشان دارای مدرک دکترای تخصصی ترجمه زبان انگلیسی بوده و دارای سوابق تدریس در خارج از ایران می باشند و آشنایی لازم جهت ترجمه صحیح اسناد و مدارک به زبان انگلیسی را دارا می باشند.

۰۴۱-۳۳۳۵۲۱۷۰

۰۹۱۲۰۸۷۷۴۰۹ تماس های صرفا و صرفا و صرفا و فقط ضروری

شماره تماس برای هموطنان خارج از کشور:

۰۰۴۹۱۵۲۱۲۰۰۹۸۷۲

 ​

دارالترجمه رسمی در اردبیل

دارالترجمه رسمی در اردبیل