دارالترجمه ترکی شیراز

دارالترجمه ترکی شیراز

دارالترجمه ترکی در شیراز

انجام کلیه امور ترجمه ترکی با تاییدات دادگستری و وزارت خارجه و سرکنسولگری ترکیه در تبریز

دارالترجمه ترکی تبریز

۰۹۱۴۳۳۲۱۶۷۵    —  ۰۹۱۴۳۳۲۱۸۶۴    —  ۰۴۱۳۳۳۴۸۰۰۱

موبایل و واتساپ: ۰۹۱۴۳۳۲۱۶۷۵

آدرس: تبریز- آبرسان- بالای بانک سینا –  نبش کوچه مهرگان سوم- برج سفید- طبقه ۵- واحد دی

کدپستی: ۵۱۶۵۶۹۱۹۱۷

دریافت از طریق پست- ارسال از طریق پست دارالترجمه ترکی شیراز (تبریز)

دارالترجمه ترکی شیراز 09143321864

دارالترجمه ترکی شیراز ۰۹۱۴۳۳۲۱۸۶۴

Şiraz ‘da İstanbul resmi tercümesi / Şiraz’da İstanbul resmi tercüme bürosu

دارالترجمه ترکی در شیراز

دارالترجمه ترکی تبریز

مادر دارالترجمه ترکی شیراز خدمات ترجمه رسمی به زبان ترکی را خبره را برای اسناد و مدارک شما در شیراز ارائه می دهیم.

ما از ترکی به فارسی و از فارسی به ترکی ترجمه رسمی انجام میدهیم. ترجمه های رسمی ترکی استانبولی ما دارای تایید وزارت دادگستری و وزارت امو خارجه و کنسولگری ترکیه در تبریز و شیراز هستند. ترجمه های ترکی استانبولی را با کیفیت بالا و بدون ایراد که دارای تاییدیه و مهرهای لازم هستند هستند در اختیار شیرازی های عزیز قرار میدهیم. همراه با تاییدات و مهرهای لازمه، جزئیات دیگری نیز بر برگه های ترجمه رسمی ترکی در دارالترجمه ترکی شیراز وجود دارد که در سند ترجمه مورد اشاره قرار میگیرد. این موارد شامل تاریخ ترجم رسمی ترکیه، نام و اطلاعات تماس مترجم رسمی ترکی در شیراز یا تبریز و آدرس ایمیل برای تماس مقامات مهاجرتی ترکیه می باشد.

برای تمام مقاصد، ترجمه‌های رسمی ترکی استانبولی با مهر وزارت دادگستری و وزارت امو خارجه و کنسولگری ترکیه در تبریز و شیراز کافی می باشند.

ما بهترین دارالترجمه ترکی معتبر ترکی در شیراز و ترکیه هستیم. خدمات ترجمه رسمی به ترکی استانبولی ما به هزاران شرکت و همچنین افراد کمک کرده است تا مدارک و اسناد مهم خود را به مقامات ترکیه ارایه نمایند.

ترجمه رسمی ترکی استانبولی در شیراز (تبریز) به مقاماتی همچون وزارت کشور ترکیه، مقامات مهاجرتی ترکیه و کارفرمایان و دانشگاهها و موسسات کاریابی و تمام مسُولان امور مهاجرتی قابل استفاده خواهد بود.

با این حال، الزامات قانونی برای ترجمه رسمی ترکی استانبولی از نهادی  ای به نهاد دیگر و از اداره ای به اداره دیگر فرق دارد، بنابراین اگر در مورد تاییدات لازم برای ترجمه رسمی ترکی استانبولی خود شک دارید، باید مستقیما با نهاد مقصد تماس بگیرید.

زبان ترکی و ترجمه رسمی ترکی استانبولیترکی زبان رسمی ترکیه، قبرس و قبرس شمالی می باشد. این زبان همچنین در بوسنی و هرزگوین، یونان، عراق، کوزوو، مقدونیه و رومانی به عنوان یک زبان صحبت شده توسط اقلیت ها شناخته می شود. زبان ترکی از خانواده زبان های ترکی شاخه اوغوز است. مجموعه زبان های ترکی دارای حدود ۳۰ زبان اصلی  می باشد که ترکی استانبولی زبان اصلی با حداکثر تعداد گویشور است.  ترجمه ترکس استانبولی بسیار دشوار و دارای پیچیدگی های فنی زیادی هست که مترجمین رسمی ما به نحو احسن آن را انجام می دهند  هدف ما در دارالترجمه ترکی شیراز کمک به شما برای دریافت ترجمه رسمی ترکی استانبولی دارای تاییدات وزارت دادگستری و وزارت امو خارجه و کنسولگری ترکیه در تبریز و شیراز مورد نیاز است. با داشتن سالها تجربه عملی در صنعت ترجمه و ترجمه رسمی ترکی و با بکارگیری فرایند دقیق بررسی کیفیت، ما بدون شک به عنوان بهترین دارالترجمه ترکی شیراز (تبریز) شناخته شده ایم. تعهد بی‌نظیر ما در ترجمه رسمی ترکی با لحاظ کیفیت در این صنعت مار را به بهترین دارالترجمه ترکی شیراز (تبریز) تبدیل نموده است. تلاش ما این است که صلاحیت زبانی و دانش خودمان در ترجمه رسمی ترکی استانبولی را در این صنعت به کار گیریم شما ترجمه رسمی استانبولی خود را بدون ایراد تحویل بگیرید.ما ترجمه رسمی ترکی استانبولی را در دارالترجمه ترکی در شیراز به‌عنوان یکی از سریع‌ترین خدمات ترجمه در شیرازانجام میدهیم. تمام اسناد ترجمه شده به ترکی استانبولی ما برای استفاده رسمی در ترکیه طراحی شده اند.

دارالترجمه ترکی شیراز ۰۹۱۴۳۳۲۱۸۶۴

ترجمه رسمی ترکی استانبولی مئارد زیر را میتواند در بر بگیرد:

شرکت های تجاری، دارای شخصیت حقوقی

دانشگاه ها

اسناد تجاری

بروشورها

اسناد دادگاهی

قراردادها ی تجاری

مدارک مهندسی و فنی

اسناد دولتی و هویتی

پرونده های قضایی

دفترچه های راهنما

مواد بازاریابی

ریز نمرات تحصیلی

اظهارات بانک

شناسنامه

اسناد دادگاهی

گواهی های فوت

مدارک تحصیلی و دانشنامه ها و گواهی های مربوطه

احکام طلاق

مدارک شناسایی و هویتی

مدارک مهاجرت

سند ازدواج یا طلاق

گزارش های پزشکی و بیمارستانی

برگه های پلیس

وصیت نامه نامه های رسمی

ترجمه رسمی به زبان ترکی استانبولی با اخذ تاییدات دادگستری، وزارت امور خارجه و کنسولگری تبریز

Adalet Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı ve Tebriz Konsolosluğu onayı ile İstanbul Türkçesine Resmi Tercümesi

ترجمه رسمی ترکی استانبولی در شیراز و تبریز دارای تمام مهرهای لازم ترجمه رسمی برای ارائه به مقامات اداره مهاجرت ترکیه و خدمات اداره مهاجرت (گوچ ادارسی)

دریافت مدارک و ارسال مدارک جهت ترجمه رسمی به همراه ارسال ترجمه های رسمی استانبولی از طریق پست به مقصد شیراز

Official Turkish Translation in Shiraz/ Official Turkish Translation Bureau in Shiraz

ترجمه رسمی ترکی استانبولی در شیراز و اطلاعات عمومی در رابطه با اخذ اقامت ترکیه

تهیه شده توسط دارالترجمه رسمی استانبولی در شیراز (دارالترجمه رسمی استانبولی در تبریز با اخذ تاییدات دادگستری، خارجه و کنسولگری)

مدارک و موارد لازم جهت اخذ اقامت از ترکیه- ترجمه و دارالترجمه رسمی استانبولی در شیراز ۰۹۱۴۳۳۲۱۶۷۵ و ۰۴۱۳۳۳۵۲۱۷۰ترجمه رسمی استانبولی در شیراز/ دارالترجمه رسمی استانبولی در شیراز  ۰۹۱۴۳۳۲۱۶۷۵ و ۰۴۱۳۳۳۵۲۱۷۰

دارالترجمه رسمی تبریز با همکاری با متخصصین حوزه اقامت و تحصیل در ترکیه به هموطنان عزیز در امر ترجمه رسمی استانبولی در شیراز از طریق دفتر ترجمه رسمی یا دارالترجمه رسمی ترکی استانبولی در تبریز همیاری می رساند.

۰۴۱۳۳۳۵۲۱۷۰    —  ۰۴۱۳۳۳۶۴۲۶۸    —  ۰۴۱۳۳۳۴۸۰۰۱

موبایل و واتساپ: ۰۹۱۴۳۳۲۱۶۷۵

۰۹۱۴۳۳۲۱۸۶۴

آدرس: تبریز- آبرسان-  نبش کوچه مهرگان سوم- برج سفید- طبقه ۵- واحد دی

کدپستی: ۵۱۶۵۶۹۱۹۱۷