تعرفه ترجمه رسمی در تبریز

به وبسایت دارالترجمه رسمی تبریز خوش آمدید!

ترجمه رسمی نرخی واحد در سراسر ایران دارد. برای مشاهده اینجا را کلیک بفرمایید.

تعرفه ترجمه رسمی در تبریز؛ دارالترجمه رسمی تبریز با بهره گیری از بیش از ۱۰سال تجربه مفید در زمینه ( ترجمه رسمی و ترجمه غیر رسمی) و ارائه خدمات مرتبط آماده همکاری با افراد حقیقی و حقوقی، شرکت های بازرگانی ، مراکز علمی و دانشگاهی، ترجمه مقالات دانشجویی، کتاب توسط مترجمان متخصص هر رشته، مراکز اعزام دانشجو، آژانس های مسافرتی و دیگر مراکز علمی، فرهنگی و بازرگانی میباشد.

دارالترجمه رسمی تبریز با شماره ثبت دفتر ترجمه رسمی شماره ۷۸۸ قوه قضاییه یکی از با سابقه ترین و قدیمی ترین دفاتر ترجمه رسمی ثبت شده در کشور به شمار می آید.

خدمات دارالترجمه رسمی تبریز
خدمات ارائه شده در دارالترجمه رسمی تبریز شامل ترجمه رسمی مدارک در تبریز و اخذ کلیه تاییدات مربوط به ترجمه رسمی مدارک از ارگان ها و سازمان های مرتبط می شود. کادر مجرب دارالترجمه رسمی تبریز با تلاش مستمر ارائه این خدمات را در کمترین زمان با مناسب ترین قیمت و بالاترین دقت و کیفیت در اختیار شما مشتریان عزیز قرار خواهد داد.

مدیریت دارالترجمه رسمی تبریز خود را متعهد به کسب رضایتمندی مشتریان عزیز می داند و سیاست های دارالترجمه در تبریز بر پایه این اصل استوار شده است. همین سیاست موجب شده است تا بسیاری از شرکت های داخلی و خارجی، سازمان ها، ارگان ها، ادارات و نهادهای داخلی و خارجی دارالترجمه رسمی شماره ۷۸۸ تبریز را برای انجام خدمات ترجمه رسمی مدارک خود انتخاب کنند.